طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی : خدمات طراحی فروشگاه اینترنتی یکی از بیشترین درخواست های طراحی سایت در ایران را به خود اختصاص داده است. چرا که شما با طراحی فروشگاه اینترنتی ارزان خود به راحتی میتوانید کسب و کار خود را گسترش دهید. اگر شما هم به دنبال یک شرکت طراحی سایت هستید که قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی مناسبی داشته باشد، کافی است با ما تماس بگیرید. طراحی فروشگاه اینترنتی وردپرس هم از جمله بخش های مهمی است که گروه طراحی سایت چیارا با تسلط کامل ارائه می دهد. ساخت و یا طراحی سایت فروشگاهی به شما کمک میکند بدون هزینه های اضافی بهتر دیده شوید.

قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی

یکی از مهم ترین بخش های که تمامی درخواست کنندهای طراحی فروشگاه اینترنتی به آن فکر میکنند قیمت طراحی سایت می باشد. قیمت مناسب دلیلی بر بی کیفیت بودن کار نیست. ما با پیشرفت شما در کسب و کار خود پیشرفت میکنیم به همین دلیل با کم کردن هزینه های اضافی در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی شما به شما کمک میکنیم تا هر چه سریع تر به اهدافی که در سر دارید برسید. در تعیین قیمت طراحی سایت فروشگاهی موارد بسیاری تاثیر گذار است. از نوع فروشگاه ، نوع محصول گرفته تا نوع فروشگاهی که قصد طراحی آن را دارید. اگر شما هم به دنبال قیمت دقیق یک طراحی فروشگاه اینترنتی هستید کافی است همین الان با ما ارتباط برقرار کنید.

 

ارتباط سریع

 

ارتباط از طریق واتس آپ

 

 

طراحی فروشگاه اینترنتی با چه روش های انجام می شود

مهمترین بخش طراحی فروشگاه اینترنتی این است که چگونه این کار انجام می شود و ابزارهایی که استفاده می شود چیست؟ روش ها و تکنیک های بسیاری در طراحی یک وب سایت فروشگاهی وجود دارد که میتوان با استفاده از آنها، فروشگاهی شیک و کاربر پسند داشت. اما یکی از رایج ترین و بهتری روش های طراحی سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی با وردپرس می باشد. در ادامه به طریقه ساخت یک سایت فروشگاهی با وردپرس اشاره می کنیم.

طراحی فروشگاه اینترنتی وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا قوی است که امکانات فوق العاده زیادی به صورت رایگان در دسترس عموم قرار می دهد. این سیستم برای افرادی که به فکر کم کردن هزینه های اضافی کسب و کار خود هستند بسیار مفید می باشد. وقتی شما تصمیم میگیرد که طراحی فروشگاه اینترنتی خود را با وردپرس انجام دهید، قطعا یک گام بلندی برای کم کردن هزینه ها و همچنین زیبایی بیشتر کار خود برداشته اید. در این سیستم قالب های آماده و تخصصی بسیاری نسبت به کسب و کار های مختلف وجود دارد که شما به راحتی می توانید با انتخاب یک قالب خوب و زیبا کاربران را به سمت خود جذب کنید و باعث افزایش فروش در فروشگاه اینترنتی خود شوید.

طراحی فروشگاه اینترنتی02

 

نکات مهم در طراحی فروشگاه اینترنتی

یکی از مهم ترین بخش های طراحی سایت که گروه طراحی سایت چیارا حساسیت بسیاری بر روی آن دارد، رعایت نکات ریز است که باعث می شود جذابیت یک سایت و یا فروشگاه اینترنتی افزایش یابد. اگر بخواهیم به صورت مختصر توضیحی در مورد تعدادی از این نکات دهیم می توانیم به، رنگ سایت، فونت سایت و تصاویر استفاده شده در سایت شما اشاره کنیم. همسو بودن نوع خدمتی که ارائه می دهید  در فروشگاه اینترنتی خود با رنگ و تصاویر استفاده شده در آن، می توانید تاثیر بسیار زیادی در جذب مشتریان به سایت شما داشته باشد. طراحی فروشگاه اینترنتی که طبق یک چارچوب معین باشد قطعا می تواند از رقبای خود پیشی بگیرد.

 

آیا شما هم به دنبال طراحی فروشگاه اینترنتی ارزان هستید؟ همین الان درخواست خود را ثبت کنید.

 

خدمات طراحی فروشگاه اینترنتی چیارا در چه شهرهایی انجام می شود

گروه طراحی سایت چیارا این افتخار را دارد که در سرتا سر ایران عزیز فعالیت گسترده ای داشته باشد. اگر شما در شهر تبریز هستید و درخواست طراحی فروشگاهی اینترنتی تبریز دارید و یا حتی در شیراز هستید و درخواست طراحی فروشگاه اینترنتی در شیراز دارید می توانید همین الان با ما تماس بگیرید و از مشاورهای رایگان ما استفاده کنید. ما در سرتا سر ایران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

 

طراحی فروشگاه اینترنتی مختص چه افرادی است؟

یکی از سوالهایی که بسیاری از مشتریان از ما می پرسند این است که آیا می توانند فروشگاه اینترنتی داشته باشند؟ و یا داشتن فروشگاه اینترنتی به آنها کمک میکند؟ اگر شما فروشنده هستید و یه محصول و یا خدمت برای ارائه دارید و هدفتان این است که به صورت آنلاین فعالیت داشته باشید، پس قطعا به یک طراحی فروشگاه اینترنتی نیاز دارید. در فروشگاه های اینترنتی محصولات زیادی به فروش می رسد مثل: پوشاک، مواد غذایی، محصولات دانلودی و…

 

خصوصیات که باید در طراحی فروشگاه اینترنتی به آن دقت کرد

مواردی بسیاری است که برای داشتن یک فروشگاه حرفه ای و به روز به آن دقت داشت. ما برای باز شدن هر چه بیشتر ذهن شما مواردی را بیان می کنیم تا بهتر متوجه شوید بهترین فروشگاها های اینترنتی چه خصوصیاتی دارند.

داشتن قابلیت مدیریت محصولات در طراحی فروشگاه اینترنتی:

یکی از مهمترین بخش های فروشگاه اینترنتی، داشتن قابلیت مدیریت محصولات است. به این شکل که بتوان مدیریت کرد محصولات که فروش رفته، تعداد محصولات که هنوز فروش نرفته و همچنین  اضافه و یا کم کردن محصولات. شما به طراحی فروشگاه اینترنتی به راحتی می توانید این موارد را مدیریت کنید.

قابلیت داشتن تخفیفات دوره ای و یا فصلی در طراحی فروشگاه اینترنتی:

اگر شما فروشنده محصولات خاصی هستید و هر از گاهی تخفیفات دوره ای و یا فصلی میگذارید، پس باید فروشگاه شما این قابلیت را داشته باشد که بتوانید به راحتی تخفیفات خود را به نمایش بگذارید. شما باید بتوانید کد های تخفیفی بدهید و یا محصولاتی که تخفیف خوردن را به نمایش بگذارید و این بخشی از خصوصیاتی است که فروشگاه اینترنتی شما باید داشته باشد.

قابلیت اتصال به پنل های پیامکی

جذاب ترین بخش یک فروشگاه این است که مشتریان شما بعد از ثبت درخواست خود یک پیامک که حاوی اطلاعت شخصی و اطلاعات خرید آنهاست برایشان ارسال شود. با این روش شما حس اعتماد مشتری را بیشتر به خود جلب می کنید. نکته مهمی که باید دقت شود این است که در پیام ارسالی کد رهگیری خرید مشتری هم ارسال شود تا در صورت تاخیر در ارسال بتواند به راحتی پیگیری را انجام دهد.

قابلیت ارسال محصولات به روش های مختلف در طراحی فروشگاه اینترنتی

خب سلیقه های مختلف باعث شده که ما هم راهکاری برای آن داشته باشیم. یک نفر علاقه مند است با پست پیشتاز، یک نفر علاقه مند است به صورت معمولی و یا یک نفر علاقه مند است خیلی سریع محصول خریداری شده به دستش برسد. شما باید فروشگاه خود را جوری تعبیه کنید که تمامی این موارد را پوشش دهد و مشتریان شما با توجه به سلیقه خود بتوانند از بین گزینهای متنوع یکی را انتخاب کنند.

 دسته بندی صحیح محصولات در فروشگاه اینترنتی

یکی از مهم ترین بخش های طراحی فروشگاه اینترنتی ، داشتن دسته بندی صحیح و مناسب است. اگر شما دسته بندی صحیحی از محصولات خود نداشته باشید، قطعا باعث سردرگمی مشتریان خود می شوید و ان اتفاق باعث می شود که از شما خرید نکنند و سریعا وارد فروشگاه رقیب شما شوند. برای اینکه این موضوع به صورت دقیق متوجه شوید کافی است همین الان سری به فروشگاه اینترنتی دیجی کالا و یا فروشگاه اینترنتی هوکو کالا بزنید تا به راحتی متوجه دسته بندی صحیح و مناسب محصولات شوید.

طراحی فروشگاه اینترنتی01

 

نکته پایانی:

در نهایت اگر شما هم به فکر داشتن یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای هستید با ورود هر کاربر به سایت شما نظرشان را جلب کنید، کافی است یک بار به گروه طراحی سایت چیارا اعتماد کنید، تا با استفاده از جدیدترین متد های روز دنیا، یک طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای را به شما هدیه دهد. اما مهمترین بخش طراحی فروشگاه اینترنتی بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو می باشد. تنها راه دیده شدن استفاده از پکیج سئو چیارا می باشد. ما به شما کمک میکنیم با بهینه سازی حرفه ای وب سایت شما، شما را در صفحه یک گوگل قرار دهیم.

آیا شما هم به فکر طراحی فروشگاه اینترنتی برای کسب و کار خود هستید؟ همین الان با ما تماس بگیرید.

 

ارتباط سریع

 

ارتباط از طریق واتس آپ

برچسب‌ها: بدون برچسب

3 پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند *