طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی: اگر به فکر راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود هستید و به این فکر میکنید که زیباترین فروشگاه اینترنتی را داشته باشید، همچنین علاقه دارید یک طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی داشته باشید، کافی است یک بار به چیارا اعتماد کنید. خدمات طراحی سایت فروشگاهی یکی از پردرخواست ترین خدماتی است که چیارا انجام میدهد. مراحل طراحی سایت فروشگاهی که توسط ما انجام می شود آنچنان پیچیده نیست، اما با داشتن بهترین طراحان باعث درخشش شما در بین رقبایتان خواهیم شد. طراحی سایت تخصصی را از ما درخواست کنید.

 

مراحل طراحی سایت فروشگاهی

بدون تردید از زمانی که بحث طراحی سایت به وجود آمد و مردم به سمت اینترنت و استفاده از این موقیعیت هجوم آوردند بیشترین درخواست ها در طراحی سایت، طراحی سایت فروشگاهی بوده است. به عنوان مثال شرکت های همانند: eBay و یا amazon پرچم داران سایت های فروشگاه اینترنتی هستند. اگر در ایران هم بخواهیم چند مثال ساده بزنیم، می توانیم به سایت هایی همچون: دیجی کالا، بامیلو و… اشاره کرد که با طراحی سایت فروشگاهی خود گام بزرگی در پیشرفت در کسب و کار خود برداشتند. فروش اینترنتی و یا فروشگاه اینترنتی یک سری خصوصیات دارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

 

ارتباط سریع

 

ارتباط از طریق واتس آپ

 

خصوصیات یک طراحی سایت فروشگاهی 

قبل از اینکه بخواهیم در مورد خصوصیاتی که یک طراحی سایت فروشگاهی باید داشته باشد تا بتواند از رقبای خود پیشی بگیرد صحبت کنیم، بهتر است اول بدانیم سایت فروشگاهی چیست و به چه سایت هایی، سایت فروشگاهی می گویند.

سایت فروشگاهی چیست؟

هر فضایی که محصول برای فروش بگذارید به آن فروشگاه اینترنتی و یا سایت فروشگاهی میگویند. در این فروشگاه محصولات مواد غذایی، پوشاک، موبایل، سیستم های کامپیوتری و… به فروش می رسد. قطعا طراحی یک فروشگاه اینترنتی که با خدماتی که ارائه میدهید همسو باشد بسیار مهم می باشد. کیفیت محصولات یکی از مهمترین بخش های یک فروشگاه اینترنتی آنلاین می باشد، اما مهم تر از محصولات طراحی سایت و ظاهر کاربر پسند فروشگاه شما است، چرا که تنها چیزی که باعث تفاوت شما با رقبایتان می شود زیبایی و متفاوت بودن فروشگاه اینترنتی شما است.

انتخاب رنگ در طراحی سایت فروشگاهیطراحی سایت فروشگاهی

 

یکی از مهمترین مقوله در طراحی سایت فروشگاهی، انتخاب یک طیف رنگی جذاب و همسو با خدمتی که ارائه میدهید می باشد. اگر دقت کرده باشید شرکت های که در کسب و کار خود موفق شدند از یک طیف رنگی خاص استفاده کرده اند. شاید بتوان به جرات گفت استفاده از رنگ های خاص و همسو میتواند تاثیر بسیار زیادی در جلب نظر مشتریان شما دارد. اگر بخواهیم چند مثال ساده بزنیم میتوانیم به فروشگاه اینترنتی دیجی کالا و یا فروشگاه اینترنتی بامیلو اشاره کنیم. شما با سر زدن به این سایت ها و دقت بر روی رنگ هایی که استفاده شده است به راحتی متوجه می شوید که از چند رنگ در تمامی صفحات خود استفاده کرده اند که این رنگ ها ثابت هستند و جذابیت سایت خود را با این تکنیک بسیار بالا برده اند. ما هم به شما کمک میکنیم تا رنگ مناسب برای سایت خود را انتخاب کنید تا با ورود هر کاربر به سایت شما از زیبایی های سایت شما لذت ببرند و باعث جلب نظر مشتریان خود شوید.

انتخاب تصاویر ویژه و با کیفیت در طراحی سایت فروشگاهی

نوع تصاویر انتخابی، یکی دیگر از خصوصیاتی است که در یک طراحی سایت فروشگاهی بسیار حائز اهمیت می باشد. اگر از تصاویر با کیفیتی در سایت خود استفاده نکنید قطعا در دید مشتریان خود یک فروشنده آماتور به نظر می آیید. برای درک بهتر این صحبت کافی است یک لحظه به سایتهایی که رفتیم فکر کنیم و آن سایت هارا در ذهن خود تداعی کنیم. کدام یک از سایت ها شما رابیشتر جلب کرده است؟ دقیقا حق با شماست. سایت هایی که رنگ و لعاب زیبایی داشته اند، آنهایی که از عکس های با کیفیت تر استفاده کرده اند و عکس های استفاده شده همسو است با کسب و کار آنها و مفهوم کار خود را با استفاده از بهترین عکس ها به نمایش میگذارند. برای بهتر درک کردن این موضوع کافی است سری به فروشگاه اینترنتی هوکو کالا بزنید تا کیفیت کار بیشتر مشخص شود. گروه طراحی سایت چیارا با استفاده از نبوغ بسیار بالا در طراحی به شما کمک میکند تا بهترین و جذاب ترین عکس ها را برای سایت خود انتخاب کنید تا زیبا تر و جذاب تر دیده شوید.

استفاده از فونت های خاص و شیک در طراحی سایت فروشگاهی

بعد از اینکه از دو مرحله بالا بگذریم وارد سومین مرحله و یکی از مهمترین بخش های طراحی سایت فروشگاهی میرسیم، انتخاب فونت مناسب برای وب سایت خود. خوانایی و چشم نواز بودن یک سایت فروشگاهی بستگی به نوع فونتی دارد که انتخاب میکنیم. انتخاب فونت آنقدر حائز اهمیت است که باعث می شود کاربر بیشتر در سایت شما بماند و محصولات مختلف شما را ببیند و در نهایت حس نیاز در درونش به وجود بیاید و در نهایت به خرید بیانجامد.  وقتی که شما بتوانید یک فونت زیبا برای سایت خود انتخاب کنید قطعا باعث می شوید که کاربر چشم هایش اذیت نشود و زمان بیشتری را در سایت شما بگذراند. فونت های بسیاری در دنیا وجود دارد که هر کدام جذابیت و زیبایی خاص خود را دارد به همین دلیل شاید انتخاب از بین هزاران فونت کمی سخت باشد. ما به شما کمک میکنیم بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

طراحی سایت فروشگاهی مختص چه افرادی است

محدود بودن در کسب و کار هیچ وقت باعث پیشرفت نمی شود. اینترنت این موقعیت را برای همه به وجو آورده است که بدون در نظر گرفتن یک مکان ثابت و هزینه های اضافی کسب و کار خود را در سرتا سر دنیا ارتقا دهد. شما اگر فروشنده مواد غذایی هستید و یا فروشنده سبزیجات و یا حتی یک مغازه ساده فروش موبایل و لوازم جانبی موبایل دارید و یا هر چیزی که میتوانید بفروشید چه کوچک چه بزرگ، قطعا طراحی سایت فروشگاهی مختص شماست. چرا که بدون داشتن هزینه های اضافی میتوانید به راحتی تموم محصولات خود را در وب سایت فروشگاهی خود بگذارید و آنها را به فروش برسانید.

 

طراحی سایت فروشگاهی تخصصی

 

خدماتی طراحی سایت فروشگاهی چیارا

گروه طراحی سایت چیارا با استفاده از بهترین طراحان و به روز ترین طراحان میتواند بهترین و جذاب ترین طراحی سایت فروشگاهی را برای شما به ارمغان آورد.ما به دو روش متفاوت میتوانیم سایت های فروشگاهی شما را طراحی کنیم.

  • طراحی سایت فروشگاهی با استفاده از قالب های آماده

  • طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی ( همسو با کسب و کار شما)

 

طراحی سایت فروشگاهی با استفاده از قالب های آماده چگونه است؟

کم هزینه ترین و سریع ترین نوع طراحی استفاده از قالب های آماده است که در این نوع طراحی سایت فروشگاهی ما قالب های به روز و جذابی را نسبت به نوع فروشگاه شما، به شما پیشنهاد میدهیم و پس از تایید شدن آن را اجرا میکنیم. اگر شما هم علاقمندید که با کمترین هزینه یک سایت فروشگاهی داشته باشید می توانید از این نوع طراحی استفاده کنید.

 

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی چگونه است؟

اما یکی از مهمترین بخش های طراحی سایت فروشگاهی، طراحی اختصاصی آن است. داشتن یک وب سایت فروش که همسو با خدمتی که ارائه میدهید باشد، قطعا تاثیر بسیاری بر مخاطب و جذب مشتری دارد.

خصوصیاتی که در یک طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی است عبارتند از:

  • طراحی اولیه در فتوشاپ بدون استفاده از قالب های آماده
  • همسو با لوگو و رنگ سازمانی شما
  • همسو با دسته محصولاتی که قصد فروش آن را  دارید
  • به روز بودن و طراحی کاربر پسند

 

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

در قیمت طراحی سایت فروشگاهی مولفه های بسیاری تاثیر گذار است، از نوع انتخابی طراحی که با استقاده از قالب های آماده باشه و یا اختصاصی، و همچنین نوع خدمتی که ارائه میدهید و … تاثیر گذار است. اما اگر شما هم به فکر به دست آورن قیمت دقیق طراحی سایت خود هستید کافی است همین الان با ما تماس بگیرید و یا فرم درخواست طراحی سایت خود را پر کنید تا در سریع ترین زمان کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

 

ارتباط سریع

 

ارتباط از طریق واتس آپ

بهینه سازی فروشگاه های اینترنتی

داشتن یک کسب و کار اینترنتی موفق به دو بخش تقسیم می شود.

  1. طراحی سایت حرفه ای و تخصصی
  2. بهینه سازی (سئو) برای موتورهای جستجو

به طور کامل و جامع در مورد یک طراحی سایت حرفه ای توضیحاتی دادیم، اما بخش دوم و بسیار مهم در طراحی سایت فروشگاهی، بهینه سازی (سئو) برای موتورهای جستجو می باشد. برای بهتر و قابل درک بودن این موضوع بسیار مهم با چند مثال شروع میکنیم:

شما فرض یک فروشگاه فروش مواد غذایی را افتتاح کرده اید، قطعا برای کسب مشتری باید تبلیغات محیطی بسیاری را انجام دهید تا بتوانید مشتریان زیادی را با نوع محصولات و فروشگاه خود آشنا کنید. ویا یک ماشین گران قیمت را در نظر بگیرید که به روز ترین ماشین دنیا می باشد که آپشن های بسیاری را دارد که آرامش بسیاری را در حین رانندگی برای شما به ارمغان می آورد. اگر این ماشین بنزین نداشته باشد قطعا شما نمی توانید از آن استفاده کنید و لذت رانندگی با آرامش را تجربه کنید. در این مثال آن ماشین فروشگاه اینترنتی شما است و بنزین نقش بهینه سازی(سئو) سایت شمارا دارد. اگر به فکر دیده شدن و قرار گرفتن در صدر سایت های فروشگاهی هستید باید به فکر بهینه سازی سایت خود باشید. گروه طراحی سایت چیارا با استفاده از تیم حرفه ای سئو و بهینه سازی خود به راحتی می تواند شمارا در صدر سایت های فروشگاهی در گوگل قرار دهد. نکته بسیار مهمی که باید به آن اشاره کرد این است که بهینه سازی سایت شما از طراحی سایت هم بسیار حائز اهمیت تر است و باید آن را جدی گرفت.

اگر شما به فکر طراحی سایت فروشگاهی خود هستید کافی است همین الان با ما تماس بگیرید.

 

ارتباط سریع

 

ارتباط از طریق واتس آپ

برچسب‌ها: بدون برچسب

2 پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند *