طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت: طراحی سایت، شرکت طراحی سایت، طراحی سایت اینترنتی، طراحی سایت حرفه ای، طراحی سایت فروشگاهی و… درخواست های بسیاری را به خود اختصاص داده اند، اگر شما هم به دنبال رشد و توسعه کسب و کار خود هستید، حتما نیاز به یک شرکت طراحی سایت خواهید داشت تا با طراحی سایت حرفه ای، در فروش و توسعه کسب و کارتان به شما کمک کند.

 

طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت چیست؟ سوال بسیاری از مشتری های ماست که با خدمات طراحی سایت آشنایی کامل ندارند! باید بگوییم بسته به نوع کسب و کار شما، خدمات طراحی سایت ما متنوع می باشد؛ به عنوان مثال زمانی که شما قصد راه اندازی فروشگاه اینترنتی دارید و میخواهید محصولات خود را به فروش بگذارید، طراحی سایت فروشگاهی برای شما انجام خواهد شد؛ یا اگر سایت شرکتی می خواهید، طراحی سایت شرکتی و… برای شما انجام خواهیم داد. بستگی دارد شما به عنوان مشتری عزیز ما، درخواست طراحی چه سایتی را داشته باشید:

 • طراحی سایت فروشگاهی (طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ، طراحی فروشگاه اینترنتی و…)

 • طراحی سایت حقوقی (طراحی سایت وکلا ، طراحی سایت وکیل و…)

 • طراحی سایت پزشکی (طراحی سایت پزشکی و پزشکان و…)

 • طراحی سایت شرکتی ( طراحی سایت شرکت خدماتی و…)

 • و…

خدمات طراحی سایتی که در بالا ذکر شد تنها بخش کوچکی از انواع طراحی سایت هایی می باشد که توسط تیم ما ارئه می شود.

هزینه طراحی سایت

قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد، زمانی که شما با تیم چیارا تماس می گیرید و میخواهید از نرخ طراحی سایت مطلع شوید، تیم ما با توجه به توضیحات شما و میزان خدمات طراحی سایت، قیمت طراحی سایت را محاصبه کرده و به شما اعلام می کنند.

نکته خیلی مهم زمان طراحی سایت حرفه ای این است که، کیفیت را فدای کمیت نکنید! بسیاری از افراد به دنبال طراحی سایت ارزان هستند، طراحی سایت با قیمت پایین، شاید روزهای اول شما را راضی نگه دارد، اما زمانی که طراحی سایت رقبای خود را میبینید، شما هم به فکر طراحی سایت حرفه ای می افتید، پس از اول کار اگر با طراحی سایت ارزان پیش بروید، هزینه بیشتری را متحمل خواهید شد.

 

 

شرکت طراحی سایت

خدمات طراحی سایت ما در این راه همکاران (به عنوان دیگر رقبای طراحی سایت) بسیاری داریم و هر کدام از آنها خدمات طراحی سایت را بسته به شرایط خود ارائه می دهند. در پایان و آغاز کار تصمیم گیرنده نهایی شما هستید که انتخاب می کنید، خدمات طراحی سایت خود را به کدام یک از شرکت های طراحی سایت بسپارید.

تیم طراحی سایت چیارا توانسته با طراحی انواع سایت ها، تجربه خوبی را در طراحی های جدید کسب کند، ما از دغدغه ها و نگرانی های شما با خبریم و میدانیم به دنبال شرکت طراحی سایتی هستید که بتوانید در زمان مقرر و با قیمت طراحی سایت مناسب، پروژه شما را در زمان تعیین شده تحویل دهد.

 

 

 

طراحی سایت اینترنتی

همه ما این روزها بسیاری از خدمات را در اینترنت جستجو می کنیم، پس طراحی سایت اینترنتی و داشتن وب سایت اینترنتی، از جمله دغدغه شما باید باشد. طراحی سایت اینترنتی راهی جدید است برای شما تا بتوانید مشتری های بسیاری را از سراسر وب و دنیای دیجیتال، داشته باشید و برند خود را به آنها معرفی کنید. اگر شما سایت شما دارای طراحی حرفه ای باشد، مخاطب هایی که به سایت شما رجوع می کنند به مشتری های همیشگی شما تبدیل خواهند شد، پس فرصت را از دست ندهید، درخواست طراحی سایت اینترنتی خود را با ما درمیان بگذارید.

 

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ایشما هم از طراحی سایت هایی که خیلی ابتدایی هستند خسته شده اید؟ آیا می دانید اگر روزانه بیش از 1000 نفر از وبسایت شما بازدید کنند، اما طراحی سایت شما به گونه ای باشد که کاربر پسند نباشد، مخاطب به سرعت سایت شما را ترک کرده و وارد سایت رقیبتان می شود، این جاست که شما با نداشتن طراحی سایت حرفه ای، مخاطب خود را از دست داده اید. زمانی مخاطب را می توانید در سایت خود نگه دارید، که بتوانید حس اعتماد را به مخاطب القا کنید. اگر می خواهید در دام طراحی سایت نیوفتید، تیم طراحی سایت حرفه ای چیارا با علم بر مخاطب شناسی، طرحی برای شما خواهد داشت که به مخاطب های شما حس اعتماد و انتخاب شما القا شود.

 

 

طراحی سایت تهران

شاید شما هم در به دنبال شرکت طراحی سایت تهران (در تهران) هستید و فکر میکنید مهم است که شرکت طراحی سایت خود را از چه شهری انتخاب کنید! در دنیای دیجیتال و آنلاین در بسیاری از موارد شما لازم نیست اگر ساکن تهران هستید، طراحی سایت خود را به شرکت طراحی سایت تهران بسپارید. امروزه شما می توانید با هرکدام از شرکت های مختلفی که در تهران، شیراز، اصفهان، مشهد و… (در هر شهری که میخواهید) تماس بگیرید، درمورد خدمات طراحی سایت آنها سوال کرده و به انتخاب خودتان از بین تمام شرکت های طراحی سایت، هرکدام که فکر می کنید به ویژگی های مدنظر شما نزدیک تر است، درخواست طراحی وب سایت حرفه ای بدهید.

 

شما در چه شهری نیاز به خدمات طراحی سایت دارید؟

 • طراحی سایت تهران (طراحی سایت فروشگاهی تهران، طراحی سایت خدماتی تهران، طراحی سایت شرکتی تهران و… )
 • طراحی سایت اصفهان (طراحی سایت فروشگاهی اصفهان، طراحی سایت خدماتی اصفهان، طراحی سایت شرکتی اصفهان و… )
 • طراحی سایت شیراز (طراحی سایت فروشگاهی شیراز، طراحی سایت خدماتی شیراز، طراحی سایت شرکتی شیراز و… )
 • طراحی سایت مشهد (طراحی سایت فروشگاهی مشهد، طراحی سایت خدماتی مشهد، طراحی سایت شرکتی مشهد و… )
 • و…

 

ایا می دانید تیم طراحی سایت چیارا چه مدل سایت های را طراحی می کنند؟

 

طراحی سایت فروشگاهی:

همه ما این روزها به دلیل عوض شدن سبک زندگی های روزمره مان، به خدمات آنلاین رو آورده ایم و ترجیح می دهیم زمانی که باید در ترافیک و شلوغی و رانندگی بگذرانیم را در کنار خانواده باشیم و درخواست های خرید خود را به صورت آنلاین سفارش دهیم.

ممکن است شما یک فروشنده باشید، ایا می دانید با داشتن یک فروشگاه اینترنتی علاوه بر مشتری هایی که به مغازه شما می آیند، میتوانید مشتری های آنلاین خود را هم داشته باشید؟ یا اصلا ممکن است شما هزینه اجاره یک مغازه را نداشته باشید!

اما بتوانید اجناس روزمره مردم را تهیه کنید، چقدر خوب می شود که شما به جای داشتن یک سوپر مارکت و اجبار به پرداخت اجاره ماهانه، به فکر سایت فروشگاه آنلاین باشید تا از این طریق در روند خرید محصولات مختلف سهولت ایجاد کنید.

طراحی سایت فروشگاهی می تواند در بسیاری از هزینه های شما صرفه جویی ایجاد کند.

 

طراحی سایت حقوقی:

شاید شما هم یک وکیل و یا یک موسسه حقوقی معتبر بوده که به دنبال خدمات طراحی سایت حرفه ای می گردید، ما با ارئه خدمات مربوط به طراحی سایت وکلا، طراحی سایت دفتر وکالت و همچنین طراحی سایت برای وکلا، برای شما وکیل عزیز سایتی را طراحی می کنیم که  از شهر های مختلف بدون پرداخت هزینه اجاره و رفت و آمد به شهر های دیگر، مخاطب های بسیاری را جذب کرده و بتوانید شهرت و کار خود را گسترش دهید.

 

طراحی سایت پزشکی:

از دیگر خدمات تیم طراحی سایت چیارا، طراحی سایت پزشکی و پزشکان است، این روزها برای جدب مشتری های بیشتر و ایجاد شهرت بیشتر یک سایت می تواند کمک شایانی به شما کرده باشد. حتی می توانید نوبت دهی و رزرو های خود را مدیریت کرده و دیگر از سرویس های نوبت دهی قدیمی دوری کنید تا در محیطی ارام و با تمرکز بالا به طبابت بپردازید. درخواست های طراحی سایت پزشک با توجه به نوع تخصص آن پزشک انجام شده و در زمان مناسب به شما تحویل داده می شود.

 

طراحی سایت شرکتی:

علاوه بر تمامی خدماتی که توسط تیم طراحی وب سایت چیارا از جمله طراحی سایت فروشگاه اینترنتی، طراحی سایت دفتر وکالت، طراحی سایت پزشک و… ارائه می شود، برای مدیران مختلف شرکت ها این مژده را داریم که با توجه به نوع شرکت شما، انواع طراحی سایت شرکتی نیز انجام می شود. شما مدیر عزیز با چیارا نگران تعرفه طراحی سایت شرکتی خود نباشید و با یک تماس ما را جریان خدمات سایت شرکتی خود بگذارید.

 

خصوصیاتی که باید در طراحی سایت اجرا کرد

شرکت های معتبر طراحی سایت در ایران خصوصیات خاص و متفاوتی دارند. به همین زمانی که به فکر ساخت و یا طراحی وب سایت خود می افتید به راحتی می توانید به آنها اعتماد کنید و طراحی وب سایت خود را به آنها بسپارید. اما خصوصیات یک طراحی وب سایت چیست؟

در ادامه به تعدادی از خصوصیات طراحی سایت که توسط تیم طراحی سایت چیارا اشاره می کنیم. خصوصیاتی که باعث می شود متمایز تر از ما بقی همکاران ما در حوزه طراحی سایت باشد.

 • پشتیبانی دائمی و نظارت بر روی وب سایت طراحی شده

یکی از دغدغه های مشتریان ما پشتیبانی سایت خود بعد از طراحی می باشد. پشتیبانی یک سایت از طراحی آن بسیرا حائز اهمیت تر می باشد. چرا که اگر شما یک شرکت طراحی سایت را انتخاب کنید که پشتیبانی قوی نداشته باشد، قطعا با کوچکترین اشکال  در سرویس ها و یا مشکلات طراحی سایت دیگر شما نمی توانید پیشرفت دائمی داشته باشید. ما با نظارت دائمی و خدمات پشتیبانی خود به شما کمک میکنیم تا همیشه در صدر بهترین ها باشید.

 • به روز بودن و خلق وب سایت های خلاقانه

ازدحام بیش از حد سایت های مختلف باعث شده که برای بهتر دیده شدن یک وب سایت متفاوت داشت. وب سایتی که از لحاظ ظاهری و طراحی حرفی برای گفتن داشته باشد. شرکت طراحی سایت چیارا با استفاده از به روز ترین علم طراحی سایت شما را یاری می دهد تا با یک طراحی جذاب و به روز بهتر و متفاوت تر از رقبایتان دیده شود.

 • قیمت های مناسب در طراحی سایت

یکی از خوصیات بارز تیم طراحی سایت چیارا، مناسب بودن قیمت های تمام شده یک طراحی سایت می باشد، که این موضوع باعث شده است افرادی بسیاری خدمات طراحی خود را به ما بسپارند. انتخاب یک تیم ساخت سایت که از لحاظ قیمت، هزینه هایی پایین را اعلام کند به شما کمک می کند تا بتوانید هزینه های خود را در بخش های مختلف کسب و کار خود انجام دهید.

 

 • امنیت بالا وب سایت های طراحی شده

یکی دیگر از خصوصیات شرکت طراحی سایت چیارا، امنیت بالا سایت های طراحی شده می باشد. اگر وب سایت شما از لحاظ امنیتی کیفیت بالایی نداشته باشد به راحتی قابل هک شدن می باشد و این اتفاق باعث نابودی کامل سایت می شود. ما با طراحی سایت امن، این اطمینان را به شما می دهیم تا همیشه قابل دسترس باشید.

 • واکنش گرا بودن سایت های طراحی شده

یکی از خصوصیاتی که شرکت ساخت سایت چیارا به طور کامل آن را رعایت می کند، ریسپانسیو بودن و یا واکنشگرا بودن سایت طراحی شده است. این روزها به دلیل استفاده اکثر کاربران اینترنتی از گوشی های همراه، نیاز به یک وب سایت که در صفحه نمایش های کوچک نمایش قابل قبولی هم داشته باشد به شدت احساس می شود. ما با در نظر گرفتن این موضوع تمامی سایت هایی طراحی شده خود را به صورت ریسپانسیو طراحی می کنیم.

 

امکانات استفاده شده در خدمات طراحی سایت چیارا

گروه طراحی سایت چیارا برای اینکه بتواند متفاوت تر از همکاران خود در حوزه طراحی و ساخت سایت فعالیت داشته باشد، اصولی را رعایت می کند که در کنار هم قرار گرفتن آنها باعث متفاوت شدن سایت شما می شود. در ادامه به تعدادی از این اصول مهم اشاره میکنیم.

بهینه سازی حرفه ای و طبق اصول:

در طراحی یک سایت، یکی از مهمترین نکاتی که باید رعایت شود، بهینه سازی آن برای موتورهای جستجوگر می باشد. اگر برایتان مهم است که در صفحات اولیه گوگل قرار بگیرید و بتوانید با هر سرچ کاربران اینترنتی به راحتی دیده شوید، کافی است به ما اعتماد کنید تا شما را به جایگاه اصلی در کسب و کار اینترنتی برسانیم.

دقت در انتخاب عکس های مناسب:

یکی از اصول بسیار مهم در طراحی هر سایت، استفاده از جدیدترن و با کیفیت ترین عکس های مربوطه نسب به آن کسب و کار می باشد. اگر شما علاقه مند هستید که زیباتر و جذاب تر دیده شوید، باید بتوانید از بهترین عکس ها در صفحات خود استفاده کنید. شرکت طراحی سایت چیارا شما را در این راه همراهی می کند.

دقت در انتخاب رنگ ها:

یکی از مهم ترین بخش طراحی سایت، استفاده از رنگ های مناسب برای وب سایت شما می باشد. همسو بودن رنگ سایت شما با سازمان و شعار شما، به تنهایی باعث متفاوت تر بودن می شوید. انتخاب رنگ های مناسب باعث جذب کاربران بسیاری می شود. ما شما را در پیدا کردن رنگ مناسب سازمان خود یاری می دهیم.

 

بهینه سازی سایت (سئو)

ایا می دانید بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (سئو) به چه معناست؟ اگر شما سایت داشته باشید، پس نیاز به مخاطب دارید که سایت شما بازدید داشته باشد، درصد بالایی از مردم، خدمات مورد نظرشان را در گوگل جستجو می کنند، جستجوی گوگل امکانی رایگان است تا شما به هر خدماتی که نیاز دارید دست یابید. زمانی که شما در یک حوزه سایتی تخصصی دارید، رقبای بسیاری هم خواهید داشت که همگی در گوگل هستند و باید با آنها رقابت کنید، سئو یکی از راه های رقابت با بقیه سایت هایی هست که مانند شما هستند، هرچه سایت شما برای موتورهای جستجو بهینه تر شده باشد، بهتر است و شما جز سه لینک اول گوگل قرار خواهید داشت. خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت نیز از خدمات ارائه شده توسط تیم سئو و تولید محتوای چیارا می باشد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button