فروشگاه ساز

فروشگاه ساز

فروشگاه ساز

فروشگاه ساز: یکی از پیش نیازهای فروشگاه های اینترنتی و آنلاین فروشگاه ساز می باشد. اگر شما فروشنده لباس هستید، نیاز به فروشگاه ساز لباس دارید، اگر شما فروشنده کاموا هستید، پس قطعا نیاز به فروشگاه ساز کاموا دارید و اگر شما فروشنده لوازم جانبی موبایل و خود موبایل هستید قطعا نیاز به فروشگاه ساز موبایل دارید. اگر شما هم درخواست یک طراحی سایت فروشگاهی دارید پس قطعا به یک فروشگاه ساز حرفه ای نیازمندید. گروه طراحی سایت چیارا نسبت به کسب و کار شما حرفه ای ترین فروشگاه های اینترنتی را برای شما به ارمغان می آورد.

فروشگاه ساز چیست

زمانی که شما قصد راه اندازی یک فروشگاه آنلاین را دارید برای اینکه بتوانید اجناس خود را مدیریت کنید و یا محصولات خود را به فروش بگذارید، نیاز است که حتما وب سایت شما مجهز به فروشگاه ساز باشد. فروشگاه ساز ها یک فضای حرفه ای برای مدیریت اجناس و مدیریت فروش شما به وجود می آورند که شما به راحتی میتوانید از آنها استفاده کنید و تغییرات در کسب و کار آنلاین خود را نظارت کنید. فروشگاه ساز یک فضای آنلاین 24 ساعته برای شما به وجود می آورد که به راحتی میتوانید محصولات خود را برای فروش بگذارید.

 

تماس با چیارا 09030911537

 

خصوصیات فروشگاه ساز

فروشگاه سازها خصوصیات متنوع و جذابی را برای مشتری به وجود می آورند. با استفاده از یک فروشگاه ساز حرفه ای شما به راحتی میتوانید محصولات خود را به فروش بگذارید. فروشگاه سازها را میتوان حاوی انواع محصولات، انواع تخفیف ها، روش های ارسال مختلف و یا حتی یک مولتی وندور کرد. یعنی به این صورت که هر کس بتواند محصولات خود را در وب سایت فروشگاهی شما به فروش بگذارد و درصدی پورسانت از فروش هر محصول به شما پرداخت کند. اما در ادامه به تعدادی از خصوصیاتی که فروشگاه ساز دارد اشاره میکنیم.

دسته بندی محصولات:

یکی از کارهای که می توان با فروشگاه سازها کرد، ساخت دسته بندی برای محصولات است. با این روش تمامی محصولات شما در دسته مخصوص خود قرار میگیرد. اگر فروشنده چند دسته مختلف محصول مثل: مواد غذایی، پوشاک، لوازم دیجیتال و… هستید قطعا دسته بندی محصولات بزرگترین نیاز شما می باشد چرا که اگر دسته بندی مناسبی نداشته باشد فروشگاه اینترتی شما قطعا مشتری گیج و گم می شود در سایت شما و سریعا آنجا را ترک کرده و وارد سایت رقیب شما می شود.

قابلیت اتصال به پنل پیامکی:

یکی از خصوصیات جذاب فروشگاه ساز ها قابلیت ارسال پیامک برای مشتریان شما است. این قابلیت به این شکل است که میتوانید بعد از ثبت نام مشتری و یا ثبت درخواست خود یک پیامک به شماره مشتری ارسال کنید و از خرید و یا از خرید آنها با شعارهای خاص و متفاوت تشکر کنید.

قابلیت امکان اشتراک گذاری نظرات در مورد محصولات مختلف:

یک سایت زمانی کاربر پسند است که قابلیت اشتراک نظرات مشتریان را داشته باشد و کاربرانی که تازه وارد فروشگاه اینترنتی شما می شوند بتوانند به راحتی نظرات کاربران قدیمی سایت را مشاهده کنند و نظرات آنها را بخوانند تا بتوانند تصمیم بهتری را بگیرند.

فروشگاه ساز

 

با فروشگاه ساز چه محصولاتی میتوان فروخت

برای استفاده از فروشگاه سازها نیازی نیست که حتما محصول خاصی داشته باشید و یا خدمت خاصی را ارائه دهید. فروشگاه ساز طوری برنامه نویسی شده که بتوان بر روی هر وب سایت فروش قرار بگیرد و به راحتی مدیریت محصولات شما را نمایش دهد و همچنین بتوانید تغییراتی در محصولات خود داشته باشید. اما اگر بخواهیم خدماتی که میتوان با فروشگاه ساز ارائه داد را بیان کنیم میتوانیم به خدماتی مثل:

  • فروش محصولات فیزیکی

  • فروش محصولات دیجیتال

  • ارائه خدمات خاص

فروش محصولات فیزیکی با فروشگاه ساز:

محصولات فیزیکی محصولاتی هستند که باید به آدرس مشتری ارسال شوند و همچنین قابل حمل هستند. از پوشاک، تلفن همراه، لوازم کامپیوتر و لب تاپ گرفته تا وسایل تزئینی و مواد غذایی. اگر بخواهیم یک فروشگاه اینترنتی که از فروشگاه ساز حرفه ای استفاده میکند و محصولات فیزیکی هم یکی از خدماتش است نام ببریم میتوانیم به فروشگاه اینترنتی دیجی کالا اشاره کنیم.

فروش محصولات دیجیتال با فروشگاه ساز:

این روزها وب سایت های فروش محصولات دیجیتال رونق بسیاری گرفته اند و شما میتوانید با داشتن یک فروشگاه اینترنتی که فروش محصولات دیجیتال انجام میدهد پیشرفت خوبی در کسب و کار خود داشته باشید. محصولات دیجیتال محصولات دانلودی هستند مثل: عکس، فیلم، کتاب و… که مشتریان پس از خرید محصولات لینک دانلود ازسمت سایت ارائه می شود و به راحتی میتوانند محصول خریداری کرده خود را دانلود کنند. برای داشتن یک فروشگاه فروش محصولات دیجیتال حتما باید از فروشگاه ساز استفاده کنید.

فروش خدمات خاص با فروشگاه ساز:

شرکت های بسیاری هستند که خدمات ارائه میدهندو این خدمات نه فیزیکی است و نه دانلودی است. خدماتی که شرکت های خدماتی ارائه میدهند عبارتند از: کارواش، نظافت و… . اگر شما هم فروشنده خدمات هستید و یک وب سایت خدماتی دارید قطعا به یک فروشگاه ساز نیاز دارید.فرشگاه ساز 02

 

انواع فروشگاه ساز در دنیای آنلاین

این روزها فروشگاه ساز های بسیاری وجود دارد که هرکدام به خودی خود خصوصیات فوق العاده ای دارد که میتوان با آنها فروشگاه اینترنتی خود را گسترش داد و باعث پیشرفت در کسب و کار خود شد. در ادامه به تعدادی از فروشگاه ساز ها اشاره میکنیم.

فروشگاه ساز ووکامرس

اگر شما هم وردپرس را برای ساخت وب سایت خود انتخاب کردید، قطعا بهترین و حرفه ای ترین فروشگاه ساز برای شما استفاده از ووکامرس می باشد. یک فروشگاه ساز حرفه ای که قابلیت های بسیاری از مدیریت اجناس گرفته تا مدیریت فروش محصولات شما. فروشگاه ساز ووکامرس با توجه به ظاهر و جذابیت زیادی که دارد مورد استفاده اکثر فروگاه های اینترنتی قرار گرفته است.

فروشگاه ساز مجنتو

فروشگاه ساز مجنتو از لحاظ ظاهری و نوع عملکرد بسیار شبیه ووکامرس در وردپرس می باشد، با این تفاوت که مجنتو خود یک فروشگاه ساز آنلاین است.

فروشگاه ساز پرستاشاپ

یکی از محبوب ترین فروشگاه سازها بین کاربران فروشگاه ساز پرستاشاپ می باشد. اما برای پیاده سازی و استفاده از امکانات کامل این فروشگاه ساز نیاز به برنامه نویسی تخصصی است. به همین دلیل برای افرادی که به فکر هزینه پایین برای طرایح سایت فروشگاهی خود هستند مقرون به صرفه نمی باشد.

بهینه سازی فروشگاه ساز ها

یکی از مهمترین کارهایی که باید بعد از ساخت و طراحی سایت فروشگاه اینترنتی کرد، این است که آن سایت را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید (سئو). بهینه سازی و یا سئو سایت به شما این کمک را میکند که با هر کلمه ای که کاربران مربوط به کسب و کار شما است در گوگل جستجو کنند، به فروشگاه شما برسند و شما جزو لینک های اول گوگل باشید که با این اتفاق به راحتی می توانید مشتریانی زیادی را برای خود به دست آورید. گروه طراحی سایت چیارا با داشتن اطلاعات علمی وسیع در سئو و بهینه سازی سایت، شما را یاری میکند که جزو برترین های گوگل قرار بگیرید.

جمع بندی نهایی

در کل اگر شما قصد راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی دارید و همچنین اهداف بزرگی در سر دارید تا بتوانید از رقبای خود پیشی بگیرید، نیاز است یک فروشگاه ساز حرفه ای داشته باشید. فروشگاه سازی که بتوان به راحتی بهینه سازی شود و شما را در صفه اول گوگل قرار دهد. گروه طراحی سایت چیارا با بهترین طراحان در عرصه طراحی سایت به شما کمک میکند تا بتوانید یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای و نوین داشته باشید. اگر شما هم به فکر ساخت یک فروشگاه اینترنتی هستید و نیاز به فروشگاه سازی دارید که بتواند نسب به نوع خدمتی که ارائه می دهید همسو باشد، فقط کافی است همین الان با ما تماس بگیرید تا بهترین مشاوره ها در این حوزه به شما دهیم.

 

ثبت درخواست طراحی سایت

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button