طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی: این روزها به دلیل فعالیت گسترده مردم در دنیا وب پردرخواست ترین سفارش ها، سفارش ساخت و یا طراحی سایت فروشگاهی می باشد. شرکت های زیادی هستند که کار فروش سایت فروشگاهی آماده را انجام میدهند، که تمام این طراحی ها از طریق طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با وردپرس انجام می شود. اصول طراحی سایت فروشگاه اینترنتی آنچنان هم سخت و پیچیده نیست و شما هر محصولی برای فروش داشته باشید می توانید با طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خود به راحتی از این بازار بکر استفاده کنید.

گروه طراحی سایت چیارا به صورت کاملا تخصصی فعالیت گسترده ای در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در شیراز و همچنین طراحی سایت شرکتی و… دارد.

 

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی چیست؟

با یک مثال ساده شروع میکنیم. همانطور که می دانید اگر شما فروشنده محصولی باشید، اعم از مواد غذایی، سبزیجات، موبایل، لوازم خانگی و هر چیز دیگری در دنیای فیزیکی نیاز است یک مکان را اجاره کنید تا بتوانید در آنجا محصولات خود را به فروش برسانید.

در دنیای آنلاین هم شما می توانید یک مکان را اجاره کنید و محصولات خود را به راحتی به فروش برسانید که به این مکان در دنیای آنلاین فروشگاه اینترنتی می گویند.

تفاوت دنیای فیزیکی و دنیای آنلاین در این است که شما در دنیای فیزیکی فقط یک سری مشتریان خاص و مربوط به یک منطقه و یا یک شهر دارید، اما در دنیای آنلاین شما بدون هیچ فیلتری می توانید به راحتی در هر جای دنیا که بخواهید محصولات خود رار به فروش بگذارید.

به همین دلیل طراحی سایت فروشگاه اینترنتی یکی از پردرخواست ترین طراحی های سایت در ایران است.

در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی نکات بسیار مهمی حائز اهمیت است که در ادامه به آنها می پردازیم.

 

ارتباط سریع

 

ارتباط از طریق واتس آپ

 

چرا طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

امروزه به دلیل در دستری بودن اینترنت و استفاده آسان مردم و وجود شرکت های بزرگی مثل گوگل، اکثر مردم قبل از خرید محصول و یا محصولات مد نظر خود، جستجو زیادی در اینترنت میکنند تا بتوانند نمونه و یا قیمت جنسی که میخواهند بخرند را به دست آورند.

حال اگر شما با طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خود بتوانید در نگاه اول جذابیت و کیفیت را به کاربرانی که به سایت شما سر میزنند نشان دهید، قطعا میتوانید نظر مشتری را جلب کنید تا از شما خریداری کنند.

یکی دیگر از دلیل هایی که اکثر فروشنده ها علاقه مند هستند یک سایت فروش اینترنتی داشته باشند این است که طراحی سایت فروشگاهی خود دیگر نیازی به هزینه های اضافی که در یک مکان ثابت فیزیکی مثل (هزینه آب، برق، گاز و…) میکنند نیست.

 

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی به چه روشی انجام می شود

یکی از سوال هایی که اکثر درخواست کنندهای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی از ما می پرسند این است که طراحی فروشگاه ما به چه روشی انجام می شود؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم، روش های بسیاری برای ساخت و یا طراحی سایت فروشگاه اینترنتی وجود دارد، اما بهترین و سریع ترین روش طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با وردپرس می باشد.

وردپرس به دلیل اینکه داشتن طرح های جذاب و کاربر پسند یکی از بهترین روش های طراحی سایت می باشد.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با وردپرس

در طراحی یک سایت که توسط وردپرس انجام میشود نکات مثبت بسیاری وجود دارد.

از زیبایی و جذابیت بالا سایت شما گرفته تا برسیم به مهم ترین بخش یک فروشگاه اینترنتی که بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو گر گوگل می باشد. شما با ساخت یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای به راحتی و با کمی وقت بر روی بهینه سازی سایت خود جزو برترین های فروش می شوید.

 

اصول طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی باید به نکات بسیاری توجه کرد، به همین دلیل است که شرکت های پیشرو در طراحی سایت فروشگاهی بسیار کم است و اگر شما این موارد را رعایت نکنید قطعا نمی توانید جایی بین رقبای خود داشته باشید.

در ادامه به اصولی میپردازیم که باعث می شود یک سایت فروشگاهی حرفه ای و کاربر پسند داشته باشید.

تاثیر رنگ ها در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی02

به جرات می توان گفت یکی از مهم ترین بخش های یک طراحی سایت فروشگاه اینترنتی حرفه ای انتخاب رنگ مناسب و یا به زبانی دیگر انتخاب رنگ سازمانی است.

اگر کمی دقت کنیم می بینیم ما زمانی که وب گردی میکنیم جذب سایت هایی میشویم که در تمامی صفحات و بخش های سایت تناسب رنگ ها حفظ شده است و این تناسب رنگ باعث چشم نواز شدن سایت می شود.

برای مثال شما میتوانید همین الان سری به فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بزنید تا تناسب رنگی را بهتر درک کنید.

اگر به فکر پیشرفت در کسب و کار آنلاین خود هستید پیشنهاد چیارا به شما این است که از همین اول رنگ متناسب با کسب و کار خود انتخاب کنید.

ما شمارا در انتخاب رنگ مناسب یاری میکنیم.

تاثیر تصاویر با کیفیت در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

یکی دیگر از مواردی که باید در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خود به آن دقت کنید، انتخاب تصاویر مناسب و با کیفیت می باشد.

بررسی ها نشان داده که اکثر کاربران اینترنتی جذب سایت هایی می شوند که پر از تصاویر شیک و با کیفیت باشد و بتوانید فعالیت خود را با این تصاویر هر چه بهتر شرح دهد.

اگر بخواهیم دید شما را نسب به این موضوع بازتر کنیم کافی است همین الان سری به فروشگاه اینترنتی هوکو کالا بزنید تا بیشتر متوجه این موضوع شوید.

انتخاب فونت مناسب در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

قطعا تمامی کسانی که درخواست طراحی سایت فروشگاه اینترنتی دارند به این فکر هستند تا بتوانند کسب و کار خود را گسترش دهند و با استفاده از این موقعیت ایجاد شده برای کسب و کار های آنلاین استفاده کنند تا بتوانند آینده شغلی فوق العاده ای برای خود رقم بزنند.

ما به شما پیشنهاد میدهیم اگر به این فکر هستید پس حتما یک فونت مناسب رای سایت خود انتخاب کنید.

هر چه فونت انتخابی خوانا تر باشد و چشم کاربر را خسته نکند قطعا باعث جلب رضایت کاربر می شود و میتوان آن کاربر را مشتری خود کرد.

در دنیا بیش از هزاران فونت می باشد و قطعا شما الان به این فکر میکنید که بهترین فونت چیست؟

نگران نباشید گروه طراحی سایت چیارا شما را در این راه تا آخر همراهی می کند.

اگر شما هم در خواست یک طراحی سایت فروشگاه اینترنتی دارید می توانید از طریق فرم اطلاعات خود را ثبت کنید.

 

ارتباط سریع

 

ارتباط از طریق واتس آپ

 

پیشنهاد چیارا برای یک طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

قطعا شرکت های طراحی سایت برای طراحی های خود ایدهای متفاوتی دارند که هر کدام به خودی خود جذاب است.

اما گروه طراحی سایت چیارا به دورش خدمات طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خود را انجام میدهد.

  • طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با استفاده از قالب های آماده

  • طراحی سایت فروشگاه اینترنتی به صورت کاملا تخصصی

در طراحی سایت با استفاده از قالب های آماده اتفاقی که می افتد این است که نسب به نوع فعالیت و یا محصولاتی که به فروش می رسانید ما قالب هایی را پیشنهاد میکنیم و شما میتوانید از بین قالب های پیشنهادی یکی را انتخاب کنید و کار طراحی را انجام دهیم.

نکته مهمی که در این نوع طراحی وجود دارد و باید به آند اشاره کرد این است که نوع طراحی سایت فروشگاه اینترنتی مختص افرادی است که میخواهند هزینه کمتری برای سایت خود کنند و همچنین زمان هم برایشان بسیار مهم است، چرا که این نوع طراحی هم کم هزینه است هم زمان طراحی بسیار کمی را می برد.

در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی به صورت اختصاصی، ما اول طرح شما را در فتوشاپ اجرا میکنیم.

تمامی صفحات نسبت به خدماتی که ارائه میدهد تخصصی اجرا می شود. در این نوع طراحی سایت جذابیت کار بسیار زیاد است و باعث می شود شما یک سایتی داشته باشید که مختص خودتان و فروشگاهتان است.

این نوع طراحی هم از لحاظ زمان طراحی و هم از لحاظ هزینه طراحی بالاتر از مدل های دیگری طراحی است.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

یکی از مهم ترین مقوله ها در طراحی سایت که برای همه افرادی که قصد طراحی یک فروشگاه اینترنتی را دارند، هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی می باشد.

هزینه ها بستگی به خیلی موارد دارد اعم از: نوع درخواست طراحی، نوع خدمت ارائه شده و… اما اگر میخواهید قیمت دقیق یک طراحی سایت فروشگاه اینترنتی را به دست آورید کافی است همین الان با ما تماس بگیرید.

آیا تنها یک طراحی سایت فروشگاه اینترنتی زیبا و حرفه ای کافی است؟

اگر شما یک طراحی سایت حرفه ای و تخصصی برای فروشگاه آنلاین خود کرده اید و تمامی اصول طراحی را رعایت کرده اید و الان یک سایت زیبا و کاربر پسند و پر از رنگ ها و عکس های با کیفیت و جذاب دارید بدانید شما فقط 50 درصد از راه را رفته اید.

نکته ای که باید به آن توجه کرد این است مغازه که پر از جنس های لوکس و با کیفیت باشد اگر درش باز نباشد و یا کسی مکانش را نداند و یا کسی او را نشناسد هزینه ای اضافی بیش نیست.

همانطورکه قبلا هم گفتیم برای دیده شدن باید کاری کنید که در نتیجه جستجو کاربران که در گوگل انجام می شود در صفحه یک قرار بگیرید.

برای این کار کافی است با مشاوران بهینه سازی سایت (سئو) ما مشورت کنید تا به شما کمک کنند تا در کسب و کار ارتقا پیدا کنید.

اگر شما هم به این فکر هستید که که طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خود را به ما بسپارید همین الان با ما تماس بگیرید.

 

ارتباط سریع

 

ارتباط از طریق واتس آپ

 

برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند *