طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس: یکی از خدمات طراحی سایت تیم چیارا، طراحی سایت با وردپرس می باشد. خصوصیات طراحی سایت با وردپرس بسیار زیاد می باشد به همین دلیل افراد بسیاری علاقه مند هستند که وب سایت خود را با وردپرس راه اندازی کنند. قیمت طراحی سایت با وردپرس از انواع طراحی سایت های دیگر پایین تر می باشد و در این نوع از طراحی سایت نیازی به کد نویسی سایت نیست و در کوته ترین زمان ممکن شما صاحب یک وب سایت حرفه ای و به روز خواهید شد.

 

قیمت طراحی سایت با وردپرس

قیمت  طراحی سایت با وردپرس بسیار متفاوت است و به همین راحتی نمیتوان قیمت دقیق از یک طراحی سایت را ارائه داد. پیشنهاد ما به شما این است که با ما تماس بگیرید و نوع طراحی سایتی که در نظر دارید را اعلام بفرمایید تا با توجه به نوع سایت درخواستی، زمانی که برای طراحی گذاشته می شود و همچنین نوع طراحی سایت مد نظر قیمت دقیق را به شما اعلام کنیم.

 

ارتباط سریع

 

طراحی سایت با وردپرس چه خصوصیاتی دارد؟

گروه طراحی سایت چیارا در نظر دارد با استفاده از طراحی سایت با وردپرس،  شمارا در پیشبرد اهدافتان یاری دهد. به همین دلیل ما موارد بسیاری را در طراحی سایت خود رعایت میکنیم که به مختصر به تعدای از آنها اشاره می کنیم.

 • بهینه سازی حرفه ای سایت شما برای موتور های جستجو گر

مهم ترین بخش یک طراحی سایت با وردپرس، بهینه سازی سایت شما برای موتور های جستجو گر (سئو) می باشد. اگر به فکر این هستید که بین رقبای خود جایی داشته باشید و همچنین در صدر صفحات گوگل قرار بگیرد، باید از همان اول به فکر بهینه سازی وب سایت خود باشید.

گوگل یکی از بزرگتری و قوی ترین موتورهای جستجو دنیا می باشد.

به همین دلیل اکثر کاربران اینترنتی جستجو های خود را در این موتور جستجوگر انجام میدهند و شما برای دیده شدن نیازمند این هستید که با رعایت یک سری اصول خود را به صفحات اول برسانید.

ما شما را تا آخرین لحظه رسیدن به این هدف یاری میدهیم.

 • بهترین و به روزترین رنگ ها را برای سایت شما انتخاب میکنیم

ما به شما یاری می دهیم تا بهترین رنگ ها را برای وب سایت خود داشته باشید. وقتی خدمات طراحی سایت با وردپرس، چیارا را انتخاب میکنید، نیازی نیست نگران این موضوع باشید که سایت شما از کیفیت مناسبی برخوردار نخواهد بود. ما با طراحی یک سایت به روز و ایده آل در دنیای وب به شما کمک میکنیم حرفی بسیاری برای گفتن داشته باشید.

 • کیفیت تصاویر کسب و کار شما را ارتقا می دهیم

یکی از تاثیر گذار ترین مواردی که باید در طراحی سایت به آن دقت کرد، استفاده از تصاویر با کیفیت بالا که کسب و کار شما را به خوبی به نمایش بگذارد. ما در بخش طراحی سایت با وردپرس خود این موضوع را به طور کامل و دقیق اجرا می کنیم تا زیباتر و با کیفیت تر از بقیه رقبایتان دیده شوید.

 • نمایش متن زیبا تاثیر گذار تر از هر چیزی دیگری است

نمایش و خوانا بودن متن هایی که در وب سایت شما گذاشته می شود تاثیر بسیاری بر جذب مشتریان و در نهایت فروش شما دارد. اگر شما نتوانید از یک فونت مناسب در طراحی سایت خود استفاده کنید قطعا به زودی شکست می خورید و نمیتوانید با رقیبان خود رقابت کنید. ما حتی در طراحی سایت با وردپرس خود هم این موضوع را رعایت می کنیم تا رضایت شمارا هر چه بیشتر جلب کنیم.

 

طراحی سایت با وردپرس01

 

طراحی سایت با وردپرس شامل چه وب سایت هایی می شود؟

یکی از خصوصیاتی که طراحی سایت با وردپرس دارد این است که به راحتی میتوان تمامی وب سایت های را طراحی و راه اندازی کرد. مهمترین خصوصیات وب سایت های طراحی شده با سیستم وردپرس سرعت بالا، بهینه بودن برای موتور های جستجوگر گوگل و همچنین امکانات فراوان آنها می باشد. اما در ادامه توضیحات مختصری از سایت های که میتوان با سیستم وردپرس پیاده سازی کرد اشاره ای خواهیم کرد.

 • طراحی سایت شرکتی با وردپرس:

علاوه بر تمامی خدماتی که توسط تیم طراحی وب سایت چیارا از جمله طراحی سایت فروشگاه اینترنتی، طراحی سایت دفتر وکالت، طراحی سایت پزشک و… ارائه می شود، برای مدیران مختلف شرکت ها این مژده را داریم که با توجه به نوع شرکت شما، انواع طراحی سایت شرکتی نیز انجام می شود. شما مدیر عزیز با چیارا نگران تعرفه طراحی سایت شرکتی خود نباشید و با یک تماس ما را جریان خدمات سایت شرکتی خود بگذارید.

 • طراحی سایت پزشکی با وردپرس:

از دیگر خدمات تیم طراحی سایت چیارا، طراحی سایت پزشکی و پزشکان است، این روزها برای جدب مشتری های بیشتر و ایجاد شهرت بیشتر یک سایت می تواند کمک شایانی به شما کرده باشد.

حتی می توانید نوبت دهی و رزرو های خود را مدیریت کرده و دیگر از سرویس های نوبت دهی قدیمی دوری کنید تا در محیطی ارام و با تمرکز بالا به طبابت بپردازید.

درخواست های طراحی سایت پزشک با توجه به نوع تخصص آن پزشک انجام شده و در زمان مناسب به شما تحویل داده می شود.

 • طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس:

همه ما این روزها به دلیل عوض شدن سبک زندگی های روزمره مان، به خدمات آنلاین رو آورده ایم و ترجیح می دهیم زمانی که باید در ترافیک و شلوغی و رانندگی بگذرانیم را در کنار خانواده باشیم و درخواست های خرید خود را به صورت آنلاین سفارش دهیم.

ممکن است شما یک فروشنده باشید، ایا می دانید با داشتن یک فروشگاه اینترنتی علاوه بر مشتری هایی که به مغازه شما می آیند، میتوانید مشتری های آنلاین خود را هم داشته باشید؟ یا اصلا ممکن است شما هزینه اجاره یک مغازه را نداشته باشید!

اما بتوانید اجناس روزمره مردم را تهیه کنید، چقدر خوب می شود که شما به جای داشتن یک سوپر مارکت و اجبار به پرداخت اجاره ماهانه، به فکر سایت فروشگاه آنلاین باشید تا از این طریق در روند خرید محصولات مختلف سهولت ایجاد کنید.

طراحی سایت فروشگاهی می تواند در بسیاری از هزینه های شما صرفه جویی ایجاد کند.

 • طراحی سایت پزشکی با وردپرس:

از دیگر خدمات تیم طراحی سایت چیارا، طراحی سایت پزشکی و پزشکان است، این روزها برای جدب مشتری های بیشتر و ایجاد شهرت بیشتر یک سایت می تواند کمک شایانی به شما کرده باشد.

حتی می توانید نوبت دهی و رزرو های خود را مدیریت کرده و دیگر از سرویس های نوبت دهی قدیمی دوری کنید تا در محیطی ارام و با تمرکز بالا به طبابت بپردازید.

درخواست های طراحی سایت پزشک با توجه به نوع تخصص آن پزشک انجام شده و در زمان مناسب به شما تحویل داده می شود.

 • طراحی سایت حقوقی با وردپرس:

شاید شما هم یک وکیل و یا یک موسسه حقوقی معتبر بوده که به دنبال خدمات طراحی سایت حرفه ای می گردید، ما با ارئه خدمات مربوط به طراحی سایت وکلا، طراحی سایت دفتر وکالت و همچنین طراحی سایت برای وکلا، برای شما وکیل عزیز سایتی را طراحی می کنیم که  از شهر های مختلف بدون پرداخت هزینه اجاره و رفت و آمد به شهر های دیگر، مخاطب های بسیاری را جذب کرده و بتوانید شهرت و کار خود را گسترش دهید.

 

طراحی سایت با وردپرس به چه روش هایی انجام می شود

خدمات طراحی سایت در شیراز چیارا به روش های مختلفی انجام می شود، اما ما در اینجا به دو روش که بیشترین درخواست را دارد اشاره می کنیم.

 • طراحی سایت به صورت تخصصی

این نوع طراحی مخصوص افرادی است که بیشتر به کسب و کار خود اهمیت می دهند و هزینه های احتمالی برای یک طراحی سایت را مهم نمی دانند.

خدمات طراحی سایت با وردپرس چیارا که به صورت تخصصی انجام می شود به این شکل می باشد که نسبت به کسب و کار شما طرح هایی انتخاب می شود و پیشنهاد داده می شود.

تمامی طرح ها به صورت تخصصی می باشد و شاید بر روی هیچ وب سایتی طرح های ارائه شده وجود نداشته باشد. با انتخاب طراحی سایت تخصصی ارزش کسب و کار خود را دوچندان کنید.

 • طراحی سایت با استفاده از قالب های آماده:

در این نوع طراحی دیگر نیازی به وقت زیاد و یا هزینه های اضافی نمی باشد. شما با انتخای این نوع طراحی سایت در سریع ترین زمان و با کمترین هزینه وب سایت خود را راه اندازی کنید. ما به شما تعدادی قالب آماده و از پیش ساخته شما نشان می دهیم و پس از تایید از سمت شما اقدام به ساخت و طراحی آن میکنیم.

چرا طراحی سایت با وردپرس خود را می توانیم به تیم طراحی سایت چیارا بسپاریم؟

شرکت های معتبر طراحی سایت در ایران خصوصیات خاص و متفاوتی دارند. به همین زمانی که به فکر ساخت و یا طراحی وب سایت خود می افتید یکی از سخت ترین انتخاب ها پیش روی شما قرار میگیرد. در ادامه به نکاتی اشاره میکنیم که باعث می شود شما به تیم طراحی سایت چیارا اعتماد کنید.

 • قیمت های مناسب در طراحی سایت

یکی از خوصیات بارز ما در طراحی سایت با وردپرس ، مناسب بودن قیمت های تمام شده یک طراحی سایت می باشد، که این موضوع باعث شده است افرادی بسیاری خدمات طراحی خود را به ما بسپارند. انتخاب یک  تیم طراحی سایت که از لحاظ قیمت، هزینه هایی پایین را اعلام کند به شما کمک می کند تا بتوانید هزینه های خود را در بخش های مختلف کسب و کار خود انجام دهید.

 • به روز بودن و خلق وب سایت های خلاقانه

ازدحام بیش از حد سایت های مختلف باعث شده که برای بهتر دیده شدن باید یک وب سایت متفاوت طراحی کرد. ما با یک طراحی سایت با وردپرس  نوین و به روز شما را یاری میکنیم تا بتوانید از رقبای خود پیشی بگیرید.

 • پشتیبانی دائمی و نظارت بر روی وب سایت طراحی شده توسط ما

یکی از دغدغه های مشتریان ما پشتیبانی سایت خود بعد از طراحی می باشد. پشتیبانی یک سایت از طراحی آن بسیار حائز اهمیت تر می باشد. چرا که اگر شما وب سایت خود را به یک تیم طراحی سایت بدهید که پشتیبانی قوی نداشته باشد، قطعا با کوچکترین اشکال  در سرویس ها و یا مشکلات طراحی سایت دیگر شما نمی توانید پیشرفت دائمی داشته باشید. ما با نظارت دائمی و خدمات پشتیبانی خود به شما کمک میکنیم تا همیشه در صدر بهترین ها باشید.

 • واکنش گرا بودن سایت های طراحی شده

یکی از خصوصیاتی که تیم طراحی سایت چیارا به طور کامل آن را رعایت می کند، ریسپانسیو بودن و یا واکنشگرا بودن سایت طراحی شده است. این روزها به دلیل استفاده اکثر کاربران اینترنتی از گوشی های همراه، نیاز به یک وب سایت که در صفحه نمایش های کوچک نمایش قابل قبولی هم داشته باشد به شدت احساس می شود. ما با در نظر گرفتن این موضوع تمامی سایت هایی طراحی شده خود را به صورت ریسپانسیو طراحی می کنیم.

 • امنیت بالا وب سایت های طراحی شده

یکی دیگر از خصوصیات ما در طراحی سایت با وردپرس ، امنیت بالا سایت های طراحی شده می باشد. اگر وب سایت شما از لحاظ امنیتی کیفیت بالایی نداشته باشد به راحتی قابل هک شدن می باشد و این اتفاق باعث نابودی کامل سایت می شود. ما با طراحی سایت امن، این اطمینان را به شما می دهیم تا همیشه قابل دسترس باشید.

 

قبل از راه اندازی وب سایت با وردپرس خود چه اقداماتی باید انجام داد؟

 • خرید دامنه اینترنتی قبل از طراحی سایت با وردپرس

دامنه اینترنتی نامی است که با وارد کردن آن در مرورگر ها، سایت شما نمایش داده می شود. معمولاً شرکت هایی که فروش هاست دارند، همگی دامنه اینترنتی نیز برای شما ثبت می کنند.

دامنه اینترنتی را می توان بصورت یکساله، سه ساله و یا پنج ساله خریداری کرد. به دلیل اینکه نام دامنه اعتبار شرکت شما می باشد دو نکته بسیار حائز اهمیت خواهد شد: نکته اول اسم مناسب انتخاب کردن.انتخاب نام دامنه مناسب از یک طراحی سایت با وردپرس مهم تر و با ارزش تر است، پس در انتخاب نام دامنه دقت کنید.

نکته دوم از شرکت های دارای مجوز فروش دامنه خریدارید کنید.تجربه نشان داده که افرادی که از وب سایت های غیر معتبر دامنه خود را خریداری میکنند بعد از مدتی به مشکلات جدی بر میخورند.

 • انتخاب هاست و یا فضای میزبانی وب نیاز هر وب سایت می باشد.

هاست یا فضای میزبانی وب، به فضایی گفته می شود که بر روی سرویس دهنده اینترنتی قرار میگیرد که پس از طراحی سایت با وردپرس ، صفحات خود  را به کاربران نمایش میدهد.

فضای یک هاست بستگی به نیاز شما دارد و کمترین فضای موجود برای یک هاست 10 مگابایت میباشد.

نکته بسیار مهمی که در طراحی سایت با وردپرس باید به آن توجه کرد این است که شما تا هاستی خریداری نکنید به هیچ عنوان وب سایت شما نمایش داده نمیشود.

کیفیت و امکاناتی که شرکت های هاست ارائه میدهند بسیار متفاوت است و شما باید برای انتخاب شرکت هاست مد نظر خود حساسیت به خرج دهید. ما شمارا یاری میکنیم تا بهترین و با کیفیت ترین هاست را خریداری کنید.

اگر شما هم متقاضی طراحی سایت با وردپرس هستید و به دنبال بهترین شرکت طراحی سایت با وردپرس میگردید کافی است همین الان با ما تماس حاصل کنید.

ارتباط سریع

برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند *