طراحی سایت حقوقی

طراحی سایت حقوقی: یکی دیگر از خدمات طراحی سایت ما، طراحی سایت حقوقی می باشد. طراحی وب سایت حقوقی می تواند کمک بسیاری در جذب مشتریان بیشتر برای وکلا و یا موسسات حقوقی کند. حتی شما به راحتی می توانید با یک طراحی سایت مشاوره حقوقی خود، کاربران بسیاری را جذب کسب و کار خود کنید. اگر شما هم مشتاق هستید که یک طراحی سایت حقوقی انجام دهید کافی است همین الان با ما تماس بگیرید.

 

درباره طراحی سایت حقوقی:

طراحی سایت حقوقی یکی از پیش نیاز های وکلا و یا موسسات حقوقی می باشد. با افزایش کاربران اینترنتی و رفع نیاز کردن اکثر مردم با جستجو در موتور جستجو گوگل، نیاز به یک طراحی سایت حقوقی بیش از پیش احساس می شود. آمارها نشان می دهد درصد بسیار بالا مردم برای پیدا کردن یک وکیل خبره و یا دفتر حقوقی معتبر، دیگر به پرس و جو نمیپردازند و با جستجو در اینترنت این نیاز خود را بر آورده می کنند. اگر شما هم به فکر جذب مشتریان بیشتر برای کسب و کار خود هستید بهترین گزینه طراحی سایت حقوقی خود می باشد.

 

طراحی سایت حقوقی 01

 

اصولی که ما  در طراحی سایت حقوقی رعایت می کنیم

برای داشتن یک سایت حقوقی مناسب که بتوان کاربران بسیاری را به خود جلب کرد باید طبق یک چارچوب معین پیش رفت. گروه طراحی سایت چیارا با تجربه فراوان در طراحی سایت حقوقی، اصولی را رعایت میکند که در ادامه به تعدادی از آنها می پردازیم.

  • امکان نمایش رزومه و یا نوع فعالیت وکلا

یکی از بخش های مهمی که باید در طراحی سایت حقوقی در نظر گرفت، ساخت محیطی در سایت می باشد که در آن رزومه کامل وکلا نمایش داده شود. مهمترین مساله برای کاربرانی که به دنبال یک وکیل با کیفیت هستند تا مشکلات حقوقی خود را به آن بسپارند، تجربه بالا و موفق در دعوی های حقوقی می باشد. معرفی کامل شما در یک صفحه مجزا و ثبت تمامی نکات مهمی که شما در آن خبره هستید، یکی از مهم ترین بخش های طراحی سایت حقوقی می باشد.

  • قابلیت ارتباط آنلاین با مشتریان

اکثر مردم به دنبال این هستند که یک سایتی را پیدا کنند و بتوانند مشکلات خود را بازگو کنند و سریعا جواب خود را تا جای امکان بگیرند. و آمارها نشان از آن است که بیش از 80 درصد افراد وقتی مشاوره حقوقی مناسبی دریافت میکنند، جلب شده و درخواست خود را به آن وکیل می دهند. تعبیه یک سیستم ارتباط آنلاین با مشتریان، یکی از خدمات ما در طراحی سایت حقوقی می باشد.

  • طراحی صفحه مقالات و به روزترین اخبار حقوقی

یکی دیگر از خصوصیات شرکت طراحی سایت چیارا ایجاد صفحات خاص نسب به کسب و کارهای مختلف می باشد. صفحاتی که بتوان مقالات، اخبار و اطلاعات لازم آن بیزینس را در آن قرار داد. یکی از پیش نیازها در طراحی سایت حقوقی، ساخت صفحه ای که بتوان آخرین اخباری حقوقی و یا مقالات را نمایش داد. شما با این کار می توانید افذاد بسیار زیادی را به خود جذب کنید.

  • قابلیت پرداخت آنلاین

یکی از پیش نیاز های سایت حقوقی و یا موسسات حقوقی در طراحی سایت، داشتن قابلیت پرداخت آنلاین در وب سایت حقوقی خود می باشد. به دلیل ازدحام کاری و همچنین کم بود زمان بسیاری از مردم ترجیح می دهند مشکلات و یا وکالت خود را به صورت آنلاین به شخصی واگذار کنند. شما با داشتن درگاه پرداخت آنلاین در وب سایت خود، به راحتی این نیاز را برطرف کنید.

 

طراحی سایت حقوقی 02

 

هزینه طراحی سایت حقوقی

در تعیین قیمت طراح سایت حقوقی موارد بسیاری دخیل است. مواردی مثل نوع طراحی که اختصاصی باشد و یا با استفاده از قالب های آماده، نوع طراحی که مد نظر است و خیلی از موارد دیگر. اما برای سهولت کار و به دست آوردن دقیق هزینه طراحی سایت حقوقی خود کافی است از فرم زیر استفاده کنید و اطلاعات خود را ثبت کنید تا در سریع ترین زمان ممکن با برآورد هزینه های دقیق کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

 

ارتباط سریع

 

روش های اجرای طراحی سایت حقوقی

شرکت طراحی سایت چیارا برای اجرا و ساخت یکی وب سایت حقوقی از دو روش استفاده می کند:

طراحی سایت حقوقی با استفاده از قالب های آماده:

در این مدل از طراحی با استفاده از قالب های آماده و از پیش ساخته شده اقدام به طراحی وب سایت حقوقی شما می کنیم. این نوع از طراحی سایت، مختص وکلایی است که میخواهند با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان، اقدام به ساخت وب سایت حقوقی خود کنند.

طراحی سایت حقوقی با صورت اختصاصی

در این نوع از طراحی سایت، طراحی سایت حقوقی شما به صورت کاملا اختصاصی انجام می شود. طبق معیارهای شما و با استفاده از نبوغ طراحان ما، یک وب سایت حقوقی حرفه ای و نوینی را به شما اهدا می کنیم. هزینه و زمانی که برای این نوع از طراحی سایت در نظر گرفته می شود، بیش از طراحی سایت با قالب های آماده می باشد.

 

بهینه سازی وب سایت حقوقی شما

اگر بگوییم شما با یک طراحی سایت حقوقی تنها 50 درصد از راه را رفته اید، اغراق نکرده ایم. با توجه به آمار های که در مورد جستجو مردم داده می شود نشان از استفاده اکثریت مردم از موتورهای جستجو گوگل می باشد. یکی از بزرگترین پیش نیازهای طراحی سایت حقوقی، بهینه سازی سایت (سئو) برای موتورهای جستجو گر می باشد. شرکت طراحی سایت چیارا به داشتن بهترین کارشناسان در حوزه سئو، با به کار گیری از بهترین و حرفه ای ترین روش های دنیای بهینه سازی، شما را در صفحات اولیه گوگل قرار می دهد تا با هر سرچ کاربر در گوگل که مربوط به کسب و کار شما باشد، وب سایت حقوقی شما نمایش داده شود.

 

ارتباط سریع

برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند *