طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی در بوشهر

طراحی سایت شرکتی: یکی دیگر از خدمات طراحی سایت قابل ارائه توسط تیم ما طراحی سایت شرکتی می باشد. اگر به دنبال یک شرکت طراحی سایت هستید که تعرفه طراحی سایت شرکتی آن مناسب باشد و یا به زبان ساده تر خدمات طراحی سایت شرکتی ارزان را ارائه دهد، بهترین گزینه پیش روی شما تیم طراحی سایت چیارا می باشد. امکانات سایت شرکتی که توسط ما انجام می شود متفاوت تر از دیگر همکارانمان در حوزه طراحی سایت است. با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد نوع طراحی سایت شرکتی که تیم طراحی سایت چیارا اجرا میکند توضیح دهیم.

 

چرا طراحی سایت شرکتی؟

ازدحام بیش از حد مردم در دنیای آنلاین و ایجاد یک فضای عالی برای کسب و کارها باعث شده است که نیاز به طراحی سایت برای تمامی مشاغل حس شود.

شاید شما در دنیای فیزیکی یکی از بهترین ها در حوزه کاری خود باشید، اما این بهترین بودن فقط به تعداد محدودی مشتری که در شهر شما و یا محله شما هستند بسنده می شود.

اما شما با ساخت و یا طراحی سایت شرکتی خود به راحتی میتوانید فعالیت خود را در سرتاسر ایران گسترش دهید و مشتریان بسیاری را در گوشه گوشه ایران جذب کسب و کار خود کنید.

داشتن یک وب سایت شرکتی نه تنها به رونق شما در کسب کارتان کمک میکند، بلکه شما را حرفه ای تر و به روز نشان می دهد و مشتریان شما به راحتی میتوانند قبل از همکاری با شما اطلاعات جامعی از طریق سایت شما به دست آورند.

 

 

امکانات سایت شرکتی که تیم طراحی سایت چیارا اجرا میکند

در یک طراحی سایت شرکتی موارد بسیاری را باید مد نظر داشت تا شما بتوانید با رقبای خود در حوزه کاریتان رقابت کنید.

تیم طراحی سایت چیارا با داشتن کارشناسان خلاق در حوزه طراحی سایت شرکتی شما را یاری میکند تا با داشتن یک سایت شرکتی به روز و پر از امکانات به راحتی گوی سبقت را از رقبای خود ربوده و پیشرفت چشمگیری در کسب و کار خود به دست آورید.

اما امکانات ما در طراحی سایت شرکتی چیست؟

 

  • ساخت صفحه تماس با ما یکی از ملزومات در طراحی سایت شرکتی است

یکی از امکاناتی که باید در هر سایت شرکتی وجود داشته باشد، صفحه ای با مضنون تماس با ما است.

شما در این صفحه اطلاعات ارتباطی که مشتریان می توانند با شما داشته باشند را قرار میدهید.

شماره تماس، ایمیل، آدرس و… . همچنین در این صفحه میتوانید آدرس خود را در نقشه گوگل به زیبایی نمایش دهید تا مشتریان شما بدون دغدغه بتوانند با شما ارتباط بر قرار کنند.

آمارهای جهانی نشان از این میدهد که اکثر کاربران اینترنتی از طریق تلفن های همراه خود اقدام به وب گردی میکنند.

به همین دلیل داشتن یک سایت شرکتی ریسپانسیو که در صفحه نمایش های کوچک و بزرگ کیفیت خود را از دست ندهد و حس خوبی به کاربران القا کنند، یکی از مهمترین نیاز ها در طراحی سایت شرکتی می باشد.

یکی از امکانات که تیم طراحی سایت چیار ارائه میدهد، ساخت فروشگاهی در وب سایت شرکتی شما است.

بعضی از شرکت ها به دلیل فروش محصولات خاص نیاز به داشتن یک فروشگاه حرفه ای که بتوانند دسته بندی مناسبی از محصولات خود داشته باشند و همچنین بتوانید محصولات خود را به راحتی مدیریت کنند.

ما با راه اندازی فروشگاه اینترنتی شما در وب سایت شرکتی طراحی شده، شما را در پیشبرد اهدافتان یاری میکنیم.

  • ساخت صفحه درباره ما و یا معرفی نوع فعالیت شما یکی دیگر از پیش نیازهای طراحی سایت شرکتی می باشد

به دلیل اینکه کاربران اینترنتی به صورت مجازی با شما در ارتباط قرار میگیرند و نمیتوانند کسب و کار شما را از نزدیک ببیند برای جذب آنها شما باید بتوانید به خوبی خود را پرزنت کنید.

داشتن یک صفحه که اطلاعات کامل و جامعی از نوع فعالیت، سابقه کاری و کلی موارد دیگر که نیاز است کاربران بدانند یکی از ملزومات طراحی سایت شرکتی می باشد.

 

طراحی سایت شرکتی02

 

 

تعرفه طراحی سایت شرکتی

برای به دست آوردن دقیق تعرفه طراحی سایت شرکتی خود، موارد بسیاری را باید مد نظر داشت.

نوع طراحی سایت، امکانات طراحی سایت شرکتی که مد نظر دارید پیاده سازی شود، مدت زمان طراحی سایت شرکتی و بسیاری موارد دیگر که می تواند تاثیر مستقیم بر روی هزینه یک طراحی سایت شرکتی بگذارد.

اما برای به دست آوردن قیمت دقیق طراحی سایت که توسط تیم ما اجرا و پیاده سازی میشود شما به دوروش ساده میتوانید اقدام کنید.

اولین روش تماس با ما می باشد. و روش دوم استفاده از فرم ثبت درخواست زیر میباشد که در سریع ترین زمان کارشناسان ما بعد از ثبت درخواست با شما در ارتباط میگیرند.

 

ثبت درخواست طراحی سایت

 

قدم اول قبل از اقدام به طراحی سایت شرکتی

ساخت وب سایت و یا طراحی سایت شرکتی یک هنر می باشد. از این رو باید اصول و چارچوبی را برای داشتن یک وب سایت به روز و نوین رعایت کرد.

به همین قبل از اقدام به ساخت و یا طراحی وب سایت، نیاز می باشد که مواردی را مد نظر داشته باشیم.

در ادامه اشاره ای به پیش نیازهای یک طراحی سایت شرکتی میکنیم:

  • انتخاب هاست و یا سرور وب برای وب سایت شرکتی خود:

هاست یا فضای میزبانی وب، به فضایی گفته می شود که بر روی سرویس دهنده اینترنتی قرار میگیرد که باعث میشود شما بتوانید اطلاعات خود را در آن ذخیره کنید.

فضای یک هاست بستگی به نیاز شما دارد و کمترین فضای موجود برای یک هاست 10 مگابایت میباشد.

نکته بسیار مهمی که در طراحی سایت شرکتی باید به آن توجه کرد این است که شما تا هاستی خریداری نکنید نمیتوانید اطلاعات خود را ذخیره کنید و فعالیتی داشته باشید.

کیفیت و امکاناتی که شرکت های هاست ارائه میدهند بسیار متفاوت است و شما باید برای انتخاب شرکت هاست مد نظر خود حساسیت به خرج دهید.

ما شمارا یاری میکنیم تا بهترین و با کیفیت ترین هاست را خریداری کنید.

نکته مهم و قابل اهمیت در انتخاب هاست، انتخاب شرکت مناسب که پشتیبانی مناسب از خدمات خود ارائه دهد، و همچنین از سرعت قابل قبولی برخوردار باشد.

چرا که کندی سرعت تاثیر مستقیمی بر روی وب سایت شما خواهد داشت که این کندی باعث گرفتن نمرات منفی در گوگل خواهد شد و کار رقابت را برای شما دشوار خواهد کرد.

  • نام دامنه وب سایت خود را انتخاب کنید

دامنه اینترنتی نامی است که با وارد کردن آن در مرورگر ها، سایت شما نمایش داده می شود. معمولاً شرکت هایی که فروش هاست دارند، همگی دامنه اینترنتی نیز برای شما ثبت می کنند.

دامنه اینترنتی را می توان بصورت یکساله، سه ساله و یا پنج ساله خریداری کرد. به دلیل اینکه نام دامنه اعتبار شرکت شما می باشد دو نکته بسیار حائز اهمیت خواهد شد:

نکته اول اسم مناسب انتخاب کردن: انتخاب نام دامنه مناسب از یک طراحی سایت شرکتی مهم تر و با ارزش تر است، پس در انتخاب نام دامنه دقت کنید.

نکته دوم از شرکت های دارای مجوز فروش دامنه خریدارید کنید. تجربه نشان داده که افرادی که از وب سایت های غیر معتبر دامنه خود را خریداری میکنند بعد از مدتی به مشکلات جدی بر میخورند.

پشتیبانی نا مناسب و عدم پاسخگویی بعضی از این شرکت ها باعث کلافگی بسیاری از مشتریان خواهد بود.

 

خصوصیات طراحی سایت شرکتی

برای داشتن بهترین سایت شرکتی که بتوان با آن مشتریان بسیاری جذب خود کرد باید خصوصیاتی را رعایت کرد.

تیم طراحی سایت چیارا با داشتن بهترین طراحان در حوزه وب سایت با توجه به علم روز دنیا شما را در داشتن بهترین و کاربر پسند ترین سایت شرکتی یاری میدهد.

ما در تمامی طراحی های خود مواردی را رعایت میکنیم و رعایت این اصول در طراحی سایت های ما باعث رضایت اکثریت مشتریان ما شده است.

در ادامه به تعدادی از این موارد اشاره میکنیم:

  • انتخاب رنگ مناسب در طراحی سایت شرکتی

یکی از مواردی که تیم ما در طراحی سایت شرکتی که انجام داده رعایت کرده است، انتخاب رنگ و یا رنگ های مناسب برای وب سایت های طراحی شده است.

شما با داشتن رنگ سازمانی خاص و منحصر به فرد که طبق اصول در تمامی صفحات شما تکرار شود، به شما کمک میکند که در بین رقبای خود بدرخشید و جذابیت خاصی را به نمایش بگذارید.

یکی از خصوصیاتی که باید در هر سایت شرکتی وجود داشته باشد، داشتن فونت مناسب و خوانا است.

سایت های شرکتی به دلیل داشتن مقالات متنوع و خاص نیاز به فونت مناسب دارد. اگر شما نتوانید در سایت خود از فونت مناسبی استفاده کنید قطعا کاربران با صرف زمان بسیار کمی سایت شرکتی شما را ترک کرده و وارد سایت رقیب شما خواهند شد.

ما در انتخاب فونت مناسب شما را یاری می دهیم.

  • استفاده از عکس های با کیفیت در طراحی سایت شرکتی

یکی از زیبایی های وب سایت های طراحی شده، داشتن عکس های با کیفیت و جذاب است.

آمارهای جهانی نشان دهنده این موضوع است که اکثر کاربران اینترنتی جذب وب سایت هایی میشوند که از عکس های مناسب و با کیفیت استفاده کرده باشد.

شما با انتخاب عکس های با کیفیت و جذاب از نوع فعالیت خود به راحتی میتوانید از رقبای خود پیشی بگیرید.

 

طراحی سایت شرکتی 01

 

 

انواع طراحی سایت شرکتی که توسط تیم طراحی سایت چیار اجرا می شود

تیم طراحی سایت چیارا برای رضایت بیشتر مشتریان خود از دوروش برای طراحی انواع وب سایت های خود استفاده می کند.

این دوروش پر درخواست ترین روش های طراحی سایت می باشد که شما میتوانید نسبت به نوع برنامه ریزی هایی خود یکی را برای طراحی سایت شرکتی خود انتخاب کنید.

طراحی سایت شرکتی با استفاده از قالب های آماده و از پیش ساخته شده:

در این نوع از طراحی با استفاده از قالب های از پیش ساخته شده و متناسب با نوع فعالیت شما کار طراحی سایت اجرا می شود.

این نوع از طراحی سایت شرکتی مختص افرادی است که در پی صرفه جویی در هزینه های خود هستند و همچنین علاقه مند هستند در کمترین زمان صاحب یک وب سایت شرکتی شوند.

با درخواست طراحی سایت شرکتی خود با قالب های آماده، در کوتاه ترین زمان و با کم ترین هزینه مالک یک وب سایت شرکتی خواهید شد.

طراحی سایت شرکتی به صورت تخصصی

یکی دیگر از خدمات قابل ارائه ما در طراحی سایت، طراحی سایت شرکتی به صورت کاملا تخصصی است.

شما با درخواست طراحی سایت تخصصی خود، ارزش بیزینس خود را گسترش میدهید و مالک یک وب سایت شرکتی نوین و خاص خواهید شد.

اگر میخواهید متفاوت تر از رقبای خود جلوه کنید، بهترین گزینه پیش پای شما استفاده از پکیج طراحی سایت شرکتی به صورت تخصصی تیم ما می باشد.

 

بهینه سازی مهمترین اقدام بعد از طراحی سایت شرکتی شما می باشد

نکته بسیار مهمی که باید در اینجا به آن اشاره کرد این است که، شما تنها با داشتن یک وب سایت زیبا و تخصصی که بسیار هم کاربر پسند است نمیتوانید به موفقیتی که در ذهن دارید برسید.

کاربران اینترنتی هر آنچه را که نیاز داشته باشند در موتورهای جستجوگر گوگل جستجو میکنند.

شرکت گوگل هم با استفاده از یک سری فاکتورها سایت های مختلف را در جایگاه های واقعی خود قرار میدهد.

برای اینکه بتوانید مشتریان بسیاری را جذب سایت شرکتی خود کنید، باید بعد از طراحی سایت شرکتی خود اقدام به بهینه سازی (سئو) سایت خود کنید.

تیم طراحی سایت چیارا با داشتن بهترین کارشناسان در حوزه سئو، شما را یاری میکند در صفحه اول گوگل قرار بگیرید و از این طریق انفجاری در کسب و کار خود به وجو آورید.

 

اگر شما هم متقاضی طراحی سایت شرکتی خود هستید، کافی است همین الان با ما ارتباط برقرا کنید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button