سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت: یکی از فعالیت های گسترده تیم طراحی سایت چیارا، سئو وبهینه سازی سایت می باشد.

خدمات سئو چیارا نسب به نوع کسب و کار شما متفاوت است. در ادامه توضیحات تکمیلی درباره خدمات سئو و بهینه سازی سایت به شما خواهیم داد.

همچنین اطلاعات تکمیلی درباره تعرفه سئو سایت به شما خواهیم گفت. اما اگر شما هم متقاضی سئو و بهینه سازی سایت خود هستید با ما همراه باشید.

مفهوم اصلی سئو و بهینه سازی سایت

سئو (seo) یک کلمه سه حرفی است اما در مفهوم و معنایی آن دنیای حرف است. اگر شما هم مشتاق هستید بدانید سئو چیست؟ با ما همراه باشید.

ار اصل سئو (seo) در دنیای وب و آنلاین  مخفف سه  عبارت search engine optimization می باشد که آن را به معنی بهینه سازی برای موتور جستجو میشناسند.

اما با توجه با آخرین صحبت های مدیران شرکت گوگل  این عبارت به معنی دیگری تعبیه شده است که به آن، (search experience optimization) به معنی بهینه سازی تجربه جستجو می باشد. که فکر میکنیم این ترجمه بهترین ترجمه برای عبارت Seo  می باشد.

 اگر بخواهیم ریز بشیم بر روی عبارت “بهینه سازی تجربه جستجو” میتوانت گفت معنی دقیق آن یعنی ایجاد بستری که کاربر، نتیجه جستجوی خود را در کوتاه ترین زمان و به بهترین شکل ممکن مشاهده کند.

قستمی از این بستر توسط موتور جستجوگر گول تعببیه می شود، اما مهمترین بخش کار بر عهده وب سایت های می باشد که بتوانند از خدمات سئو و بهینه سازی سایت به طور صحیح استفاده کنند.

 

ارتباط سریع

 

مهمترین نکته: سئو و بهینه سازی سایت چیست؟

عبارت “قرار گرفتن در صفحه اول گوگل” یکی از عباراتی است که بین افرادی که کسب و کار های اینترنتی دارند بسیار رایج می باشد.

اینکه شما بتوانید با یک سری تکنیک های خاص خود را در صفحه اول گوگل که بزرگترین مرجع جستجو کاربران در دنیا است قرار دهید، بزرگترین دستاورد برای وب سایت و بیزینس شما خواهد بود.

اگر شما مدیر یک سایت هستید و قصد دارید به رقبای خود رقابت کنید و جزو اولین پیشنهاد های گوگل به کاربران باشید، قطعا بزرگترین دغدغه شما سئو و بهینه سازی سایت خود است.

اگر وب سایتی را دیدید که با هر سرچ متناسب با موضوع خاصی در صدر صفحات گوگل نمایش میدهد، مطمعا باشید که خدمات سئو مناسبی را اجرا و پیاده سازی کرده است.

با توجه به آمارهای جهانی در این حوزه، وب سایت های که در نتایج جستجو گوگل در صدر قرار دارند چیزی حدود 35 درصد تا 55 درصد رشد در فروش و کسب و کار داشته اند که این آمار نشان دهنده اهمین بالای سئو و بهینه سازی سایت می باشد.

شما با استفاده از خدمات سئو در وب سایت خود به راحتی میتوانید هزینه های هنگفت تبلیغات محیطی را از بین ببرید.

 

سئو و بهینه سازی سایت

 

اصول اولیه سئو و بهینه سازی سایت

قطعا هر اقدامی که میخواهیم انجام دهیم یک سری اصول و قواعد دارد، و اگر نتوانیم بر طبق آنها پیش بریم قطعا موفقیتی نسیب ما نخواهد شد.

در ادامه به تعدادی از نکات که نیاز است قبل از سئو و بهینه سازی سایت دانست و تحقیق کرد را مختصر بیان میکنیم.

  • انتخاب کلید واژه اصلی

  • شناخت ساختار کامل سایت و نوع فعالیت

  • استراتژی بازاریابی آنلاین و ترغیب به واکنش مشتریان

  • لینک سازی

 

مراحل سئو و بهینه سازی سایت که توسط تیم طراحی سایت چیارا انجام میشود

برای به نتیجه رسیدن و قرار گرفتن در صفحات اولیه گوگل اصولی را باید رعایت کرد که در ادامه به آنها می پردازیم

  • انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای سئو و بهینه سازی سایت شما

یکی از نکات بسیار مهم در حوزه سئو، انتخاب کلمات کلیدی مناسب می باشد.

آیا شما میدانید کاربران چه کلماتی را در گوگل جستجو میکنند؟ ما شما را یاری میکنیم تا کلمات کلیدی بر تکرار را به شما معرفی کنیم.

  • آنالیز دقیق رقبا یکی دیگر از خدمات سئو و بهینه سازی سایت ما می باشد

برای تجربه نکردن یک سری موارد بهترین کار استفاده از تجربیات رقبا می باشد. با بررسی و آنالیز رقبا شما به نتایج بسیار خوبی میرسید.

ما با آنالیز دقیق رقبای شما، از نقاط قوت آنها برای پیشرفت شما استفاده میکنیم و از نکاتی که باعث ضعف آنها شده استفاده مفید میکنیم.

  • ارسال گزارش ماهانه از پیشرفت کاری در حوزه بهینه سازی سایت شما

یکی دیگر از خدمات سئو و بهینه سازی سایت ما، ارسال گزارش های ماهانه به شما می باشد.

با دریافت گزارش های ما پیشرفت خود را به راحتی برای شما قابل مشاهده خواهد بود.

 

اما اگر مشتاق به استفاده از خدمات سئو و بهینه سازی سایت تیم طراحی سایت چیارا هستید کافی است همین الان با ما تماس بگیرید.

 

ارتباط سریع

برچسب‌ها: بدون برچسب

3 پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند *