سفارش درخواست طراحی سایت

از اینکه تصمیم گرفته اید ثبت سفارش درخواست طراحی سایت کنید بسیار خوشحالیم ، با لطف و کمک خداوند بزرگ ، این خوشحالی را به صورت صد چندان در هنگام تحویل سفارش شما ، به شما هدیه میدهیم. فرم سفارش درخواست طراحی سایت چیارا از چند بخش تشکیل شده است که مطالعه این بخش قبل از پرکردن فرم ضروری می باشد.

بخش اول در ارتباط با اطلاعات شما نظیر نام و نام خانوادگی و راه های ارتباطی با شما می باشد که به شما این قول و تضمین را می دهیم که اطلاعاتتان محرمانه باقی خواهد ماند و جلوی دسترسی سایت های سودجو به ایمیل و شماره تماس شما را خواهیم گرفت. در بخش دوم سایت نوع وبسایت شما تعیین میگردد ، همانطور که میدانید شرکت طراحی چیارا دردو نوع  متفاوت خدمات طراحی سایت خود را عرضه می نماید که این دو نوع عبارتند از طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت با  قالب آماده وردپرس.

در فرم زیر نوع وب سایت خود را حتما در لیست زیر پیدا کرده و آن را انتخاب نمایید ، به عنوان مثال اگر مایل به سفارش طراحی سایت فروشگاهی می باشید ، گزینه طراحی سایت فروشگاهی را انتخاب نمایید ، اگر نوع وب سایت شما در لیست باز شو موجود نبود ، خواهشمندیم گزینه سایر را انتخاب کرده و در لیست توضیحات در پایین فرم ، نوع طراحی سایت خود را مشخص نمایید.

 همچنین به منظور قیمت گذاری دقیق تر بر روی سفارش طراحی سایت شما ، کشور و حداقل حجم فضای میزبانی خود را تعیین نمایید  تا کارشناسان چیارا در صورت وجود مشکل با حجم دلخواه شما ، مناسب ترین و کم هزینه ترین سرویس لازم را برای شما انتخاب نمایند. توجه کنید کلیه فضای میزبانی و دامنه هایی که چیارا ارائه میدهد ، با نام و مشخصات شما به صورت مستقل، از شرکت میهن وب هاست (mihanwebhost) که یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده خدمات هاستینگ و دامنه در ایران است خریداری میشود.